Eindklassement Wegcriterium AVMO Running Center Hulste 2018

De winnaars van het criterium AVMO/ Running Center Hulste zijn gekend. Ook de laureaten ! 24 clubmakkers mogen terecht trots zijn met dit parcours! Een parcours , niet alleen van korte afstanden en 10km lopen, maar  ook een bostrail, halve en hele marathon kwamen aan bod. Als je dit kan, mag je gerust heel fier zijn.

AVMO Wegcriterium 2018 final eindklassement

 • Elke Spriet bij de senioren dames. Elke liep 11 wedstrijden. De 10 beste scores + 2 puntjes extra voor de minst goede score brachten haar op 330 punten. Elke won 2 criterium wedstrijden en werd 2 keer 2de . In alle andere wedstrijden was Elke telkens de beste AVMO-atlete.
 • Charline Vanneste was al langer zeker van de overwinning bij de masters dames . Charline won 7 criterium wedstrijden, werd 4 keer 2de en stond altijd op het podium.
  Melissa Nobus haalde in extremis de 2de plaats door in Beernem te lopen. Eén Puntje verschil  met Katrijn Van Hulle. Beiden liepen ze 10 wedstrijden. Melissa won 2 wedstrijden, werd 5 keer 2de en één keer 3de;  Katrijn won 3 wedstrijden, werd 2 keer 2de en 3 keer 3de.
 • Tim Soenens won gemakkelijk bij de senioren heren voor Olivier Vervaeke.
 • Bij de masters heren is het altijd spannend. Ze waren met 15 om te winnen. Super!
  Patrick Deleersnijder  was de beste :  het scheelde allemaal heel weinig. Wat ik enorm waardeer: de top 3 en veel andere clubmakkers liepen gretig Flanders Fields Marathon. Dat siert onze clubmakkers.
  Bart Guillemyn is zeker een kandidaat winnaar voor volgend jaar.
  Patrice Lefranc , dikke  proficiat ! Zoals Pol Vackier verleden jaar , heb je nu alle wedstrijden gelopen. En je kon je beperken tot de een 7 km in Ieper, maar toch koos je voor de marathon. Hoed af !

 

Vrijdag 19 oktober 2018 worden alle clubmakkers genomineerd ! Vanaf 19u00 in C.C. Aarsele. Verder info volgt. Gezellig samen zijn , etentje en prijsuitreiking. Dit doen we samen met onze clubmakkers van de Joggingclub. We noemen dit kruisbestuiving…Dus iedereen is welkom!

 

Erwin.

Voeg toe aan je favorieten: Permalink.

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.