Ranglijst marathon 2017 : Jimmy Bultinck beste Molenlander voor Benny Fisher en Stijn Fincioen.

De ranglijst van de marathons 2017 is gekend. Jaarlijks wordt deze opgemaakt. Alle marathons, wereldwijd,  waaraan Belgische atleten deelnemen worden in de rangschikking opgenomen.  Bij de dames wordt een eindtijd voorzien van 4 uur. Bij de heren is dit 3 uur. Rudi was zo ijverig om eens in die lijst te snuffelen en ontdekte een handvol clubmakkers. Rudi sierde vroeger en nog niet zo lang geleden ook deze lijst. Soms kwam hij 7 of 9 seconden te kort voor de magische 3 uur grens , bij zijn laatste deelnames.

Bij de dames konden 668 atleten een eindtijd neerzetten beneden de 4 uur met Hanne Van Den Bussche op de eerste plaats in 2u27’28”. Voor onze club zien we  Astrid Luyssen op een 545ste plaats in 3u56’23”.   Bij de heren konden 574 atleten beneden de 3 uur finishen. Koen Naert liep de beste tijd in 2u10’15”. Onze clubmakkers waren meer dan ooit present. Jimmy Bultinck ( 13de in 2u26’07”), Benny Fisher ( 16de in 2u27’53” ), Stijn Fincioen ( 23ste in 2u30’33” ) en Geert Royaert 252ste in 2u52’57” ). Hopelijk slagen ook dit jaar heel wat clubmakkers de magische 3-uur grens in de marathon te doorbreken. Alvast veel succes!

In het eerste weekend van februari was het al te doen in Cadzand (Nederland ). Benny Fisher werd 3de op de 7,4km in 24’23”. David Defour liep er de halve marathon in 1u36’40”.

Op zondag 11 februari 2018 kunnen we terug lekker trainen onder de vorm van een halve bosloop/piste en jaagpad…in een kleedje gegoten van een sobere wedstrijd. Deze Lenteloop in de Brielmeersen van Deinze is opgenomen als vijfde wedstrijd van ons criterium.  Start om 10u00 op de piste van Deinze. Zowel dames als heren kunnen kiezen voor de 9 en / of 13km.

Veel succes! De weergoden lijken gunstig gezind…

Erwin.

 

Voeg toe aan je favorieten: Permalink.

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.